Roman Semenukha: "Моя колега Тетяна Острікова зробила гарний матеріал..."

Roman Semenukha в facebook:

Моя колега Тетяна Острікова зробила гарний матеріал про штучну сміттєву проблему Львова, де надані відповіді на найбільш поширені запитання. Для тих хто справді хоче розібратися. Об этом сообщает proximainform.in.ua со ссылкой на СМИ.

Я переконаний, ще кейс львівського сміття увійде до сучасної української історії як приклад машстабно організованої кампанії щодо дискредитації політичних опонентів. Увійде і до підручників спецслужб, адже провести таку масштабну, добре сплановану спецоперацію могли лише спецслужби залучено десятк ... и ЗМІ, фейкових лідерів суспільної думки, експертів, політиків та чиновників топ-рівня. Створено суцільний фейковий інформаційний простір. Чиї спецслужби це організували - питання риторичне.

Для мене особисте цей кейс стоїть в одному ряду з Канівською четвіркою, дискредитацією кандидата в Президенти Вячеслава Чорновола з буцім-то його гвалтуванням. І мета у цих спецоперацій єдина протягнути до другого туру президентських виборів свого зручного симоненка. Хто буде Симоненком на наступних президентських виборів вже зрозуміло пул готовий.

Відверта брехня про сміття має бути спростована. Написала блог для тих, хто справді хоче розібратись з темою сміття в Україні, з тим, що відбувається у Львові та інших містах. Тільки факти, які можна перевірити. Читайте, вивчайте, поширюйте правду.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя