Кириченко Владислав: "Читайте Спогади Скоропадського, що видав Наш Формат..."

Кириченко Владислав в facebook:

Читайте Спогади Скоропадського, що видав Наш Формат. Попустить.... Об этом сообщает vgolos.in.ua со ссылкой на СМИ.

І все ж таки - чому сучасна Україна обрала для реконструювання нації Шухевича та Бандеру Взагалі-то питань не має, постаті значні, нехай, не те щоб проти... ... Проте, чомусь обрали партизанів та революціонерів, в той час як маємо набагато значнішу історичну постать - Гетьмана Української Держави Павла Скоропадського.

Я не памятаю такого валу поздоровлень з дня народження, смерті чи що завгодно, який був вчора з дня 110ої річниці народження Р.Шухевича. Ба-більше - я взагалі не можу згадати ніяких значних згадок Гетьмана за останні роки і взагалі. Можливо, память маю погану, нагадайте.

Виникають якісь нездорові асоціації реальна розбудова держави, практика державотворення ставиться нижче за революційно-визвольну діяльність. В контексті історії України на рубежі Української держави - збільшовиченого сателіту Російської імперії - це як ставити воза поперед коня. Бо якби не методичний розвал держави сраними ліваками, то й, можливо, воювати по лісах і криївках з більшовицькою саранчою не довелось. Хтозна, звичайно, історія ж не терпить частки би.

Політика та чиновництво ніколи не матимуть того ореолу, який мають революціонери і партизани. Застрелити ворога - це явно значніше, ніж переломити йому і його агентам хребет в парламенті. Зарізати комуняку - славетніше, ніж перелопатити вагони документів і створити грамотні закони. Проте, я все ж обрав би практичні цінності, з яких легко створити ідеологічні, але не навпаки. Справи, а не лозунги, хоч які б солодкі не були останні.

пс. Але комуняку, звичайно, на гіляку. ппс. Помилився я Гетьмана недавно згадували в контексті згорілої будівлі в центрі Києва. Здобули.Кириченко Владислав


ТОП новости

Вход

Меню пользователя