Ніжинська молодь зібрала та відсортувала 90 кг сміття

еко-сафарі, Молодіжний центр

еко-сафарі, Молодіжний центр Об этом сообщает mason-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

еко-сафарі, Молодіжний центр
2 жовтня відбулось чергове еко-сафарі від Молодіжного центру! Цього разу вони провели прибирання міста в рамках Днів сталої енергії в Ніжині за підтримки Ніжинської міської ради і сектору інвестиційної діяльності та енергоефективності виконавчого комітету. Учнівська та студентська молодь за 1,5 години часу в центрі міста зібрала 90 кг сміття, відсортувавши його при цьому за видами!!!
Переможцями стала команда Ліги старшокласників і отримала стильні блокноти та ручки від міськради, а команда "Олів’є", що зайняла 2 місце, отримала фірмові еко-сумки від Молодіжного центру. Всі еко-активісти після гарної роботи залюбки чаювали зі смаколиками і відпочивали в МЦ, до того ж, молодь отримала клубні карти нашого Центру!
Стомлені, але щасливі еко-активісти з почуттям виконаної доброї справи шкодували і в обговоренні говорили тільки про одне — що місцеві жителі так багато смітять та забруднюють своє рідне місто... На жаль...
Тому, щоб змінювати еко-свідомість місцевого населення, команда Молодіжного центру сьогодні оголосила про нову всеукраїнську еко-ініціативу своє горнятко від Павла Медини і Молодіжного центру "Нові крила", який ми підтримали і будемо мінімізовувати використання одноразового посуду, а також анонсували нашу нову програму "ЕКОдвіж", яку ми незабаром масштабно почнемо впроваджувати!

Спільними зусиллями змінюємо світ, змінюючи один одного!

За матеріалами Офіційний сайт Ніжинської міської ради
еко-сафарі, Молодіжний центр

еко-сафарі, Молодіжний центр

еко-сафарі, Молодіжний центр Додати в:

Джерело статті: “https://pro.cn.ua/ua/press/121947”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя